Nákup knihy


Žádnou speciální registraci u nás nepotřebujete. Prostě objednáte a vyplníte adresu, kam vám máme knihy poslat. Platba předem je ekonomicky nejvýhodnější. Vždy ale platí, že u nás máte knihy za výhodné nakladatelské ceny.

Jak nakupovat – Doprava poštou

Zboží rozesíláme Českou Poštou

Knihy objednané přes e-shop NZB rozesíláme poštou na adresy objednatelů. Pro dostatečné zabezpečení své zásilky si můžete vybrat vhodnou formu zabalení.


     » Všeobecné obchodní podmínky v aktuálním znění


Jak nakupovat – Osobní odběr

Přednostně vám doporučujeme využívat náš e-shop a doručení poštou. Efektivní osobní odběr v našich prostorách nejsme z personálních důvodů schopni zajistit. Jestliže na osobním odběru z nějakého důvodu trváte, napište nám. Pokud pro daný titul existuje dostupný distribuční partner, rádi vám na něj zašleme kontakt. Pro většinu našich publikací zajišťuje distribuci Kosmas. Některé naše specializované a limitované publikace má v nabídce Academia, Karolinum a skupina pečlivě vybraných minoritních knihkupců.


Informace pro knihkupce

Rádi do vaší provozovny dodáme výtisky našich publikací. Kontaktujte nás a ochotně vám naše knihy nabídneme za zajímavé ceny. Zajistíme také tisk propagačních plakátů A3 >, které můžete vyvěsit do výlohy své provozovny a lákat kolemjdoucí.


O nakladatelství www.NZB.cz

logo knižního nakladatelství NZB

Nakladatelství NZB je pražské nakladatelství, navazující na rodinnou vydavatelskou, publikační a uměleckou činnost našich předků. Byli mezi nimi písmáci, kronikáři, nájemní písaři, rešeršéři, novináři, nakladatelé i dramatici. Nakladatelství se věnuje zveřejňování odborných i populárních textů, white papers, e-books a malonákladových publikací. Participuje na různých internetových projektech. Zajišťuje rovněž nakladatelský servis agentuře ResearchWriter.cz. Další informace o NZB najdete v samostatném profilovém článku.


logo SČKN

Nakladatelství je řádným členem řady oborových sdružení, včetně Svazu českých knihkupců a nakladatelů (SČKN), profesní komunity profesionálních nakladatelů, distributorů a knihkupců.
Nahoru