Balení knih před odesláním Českou poštou


Knihy, které si u nás objednáte, vám rádi zabalíme tak, abyste neměli obavu o jejich bezpečnou přepravu.

Standardní balení pro běžné objednávky

Jak vypadá zásilka zabalená v bublinkové obálce

Pokud vaše objednávka obsahuje pouze cca jednu až dvě knihy velikosti A4–A5, balíme je standardně do bublinkové obálky, nebo do několika vrstev tvrdého balicího papíru. Takové balení knihu chrání proti otřesům, nárazům i proti poškození obálky. Podle našich zkušeností je pro přepravu menšího počtu knih taková doprava většinou dostatečná.

Nadstandardní balení pro běžné objednávky

Jak vypadá zásilka zabalená v kartonové obálce

Pokud máte z nějakého důvodu obavu o přepravní bezpečnost objednaných knih, rádi vám objednané knihy zabalíme do kartonové obálky (případně jiným srovnatelným způsobem), která bezpečnost přepravovaných knih zvyšuje. Za toto nadstandardní balení si účtujeme cenu odpovídající ceně takové obálky.

Objemné objednávky automaticky zdarma do krabice

Jak vypadá zásilka balená v krabici

V případě, že u nás objednáváte větší objem knih (tj. cca pět a více kusů), hmotnost zásilky samozřejmě narůstá. V takovém případě vaši objednávku zcela automaticky na naše náklady zabalíme do odpovídající krabice.

Při přepravě nákladu se samozřejmě nikdy nelze vyhnout určitému riziku, zvlášť když přepravu zajišťuje střetí strana, kterou nemůžeme nijak efektivně auditovat. Tím spíše se však snažíme zboží balit odpovědně, abychom případné kolize minimalizovali.

V případě jakýchkoli nejasností nebo potíží nás bez obav kontaktujte.
Nahoru