Balení knih před odesláním Českou poštou


Knihy, které si u nás objednáte, vám rádi zabalíme tak, abyste neměli obavu o jejich bezpečnou přepravu.

Standardní balení pro běžné objednávky

Jak vypadá zásilka zabalená v bublinkové obálce

Pokud vaše objednávka obsahuje cca jednu až dvě útlé knihy velikosti A4–A5, balíme je standardně do bublinkové obálky, nebo do několika vrstev tvrdého balicího papíru. Takové balení knihu chrání proti otřesům, nárazům i proti běžnému drobnému mechanickému poškození obálky. Dle našich dosavadních zkušeností je pro přepravu menšího počtu lehkých knih taková doprava většinou dostatečná.

Nadstandardní balení pro běžné objednávky

Jak vypadá zásilka zabalená v kartonové obálce

Máte-li z jakéhokoli důvodu obavu o přepravní bezpečnost objednaných knih, určitě vám doporučujeme zvolit v objednávkovém formuláři lepší a pevnější balení. Rádi vám objednané knihy zabalíme do kartonové obálky nebo kartonové krabice, která bezpečnost přepravovaných knih zvyšuje. Za toto nadstandardní balení si účtujeme cenu odpovídající ceně takového obalu a také náklady na práci baliče.

Velkoobjemové objednávky automaticky zdarma do krabice

Jak vypadá zásilka balená v objemné krabici

V případě, že u nás objednáváte velký objem knih, v takovém případě vaši objednávku zcela automaticky a na naše náklady zabalíme do odpovídající pevné krabice.

Při přepravě nákladu se samozřejmě nikdy nelze vyhnout určitému riziku, zvlášť když přepravu zajišťuje třetí strana, kterou nemůžeme nijak kontrolovat. Tím spíše se však snažíme zboží balit odpovědně, abychom případné kolize minimalizovali.

V případě jakýchkoli nejasností nebo potíží nás bez obav kontaktujte.
Nahoru